2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Mazowieckie
  6. Obsługa hotelowa - Warszawa
  7. Obsługa hotelowa - Śródmieście
Dodane 25 kwietnia 2024

Houseman (Pracownik działu Housekeeping) - Hotel Raffles Europejski

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy Pasjonatów, którzy chcą współtworzyć legendę Raffles Europejski Warsaw! Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:

  • Zaangażowanie w świadczenie usług dla gości i współpracowników w sposób stale przyjazny i profesjonalny

  • Przygotowywanie i wydawanie bielizny hotelowej i stołowej zgodnie z zamówieniem

  • Dostarczanie czystej bielizny pościelowej do magazynów pościeli na poszczególnych piętrach hotelu zgodnie z procedurą

  • Koordynowanie ilości bielizny otrzymanej z ilością bielizny wysłaną do pralni zewnętrznej oraz raportowanie o wszelkich różnicach, zniszczenia do bezpośredniego przełożonego

  • Współpraca z Pokojowymi w zakresie sprzątania pokoi oraz dostarczania chemii przemysłowej i kosmetyków Kontrola stanów magazynowych oraz bieżące utrzymywanie porządku w magazynach

  • Dostarczanie do pokoi dodatkowych mebli, sprzętów, akcesoriów.

  • Raportowanie wszelkich niezbędnych napraw

  • Przestrzeganie procedur, zasad oraz standardów działu Utrzymywanie i przestrzeganie norm bezpieczeństwa i higieny pracy

Nasze wymagania:

Mile widziane doświadczanie na podobnym stanowisku

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • Dyspozycyjność, samodzielność

  • Wysoka kultura osobista

  • Zdolność do pracy pełnej wyzwań i wysokich oczekiwań

  • Umiejętność pracy zespołowej

  • Dobra organizacja pracy

Klikając w przycisk „Aplikuj” zgadzasz się na przetwarzanie przez RWW HE Sp. z o.o. ., z siedzibą w Warszawie (00-071), przy ul. Krakowskie Przedmieście 13, danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę. Zgoda obejmuje dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa lub nie są niezbędne do podjęcia działań przed zawarciem umowy o pracę lub umowy cywilnoprawnej (np. Twoje zdjęcie, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, datę urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe) lub dane niezbędne do podjęcia działań przed zawarciem umowy o pracę lub umowy cywilnoprawnej (np. Twoje oczekiwania finansowe, termin rozpoczęcia pracy/świadczenia usług) przetwarzamy, aby wypełnić ciążący na nas obowiązek prawny (art. 6 ust. 1 lit. c RODO) lub ze względu na ich niezbędność do podjęcia działań przed zawarciem umowy (art. 6 ust. 1 lit. b RODO) i ich podanie będzie konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 728999890