2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Mazowieckie
  6. Obsługa hotelowa - Warszawa
  7. Obsługa hotelowa - Śródmieście
Dodane 12 kwietnia 2024

Housekeeping Supervisor/Inspektor służby pięter-Sheraton Grand Warsaw

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Sheraton Grand Warsaw poszukuje kandydatów na stanowisko Kierownika zmiany służby pięter tj. osoby, która będzie odpowiedzialna za zapewnienie najwyższej jakości obsługi gości hotelowych, bezpośrednie koordynowanie pracy housekeepingu i sprawne zarządzanie zespołem na zmianie.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • prowadzenie codziennych kontroli czystości i stanu technicznego w pokojach gościnnych i wspólnej przestrzeni

  • nadzór nad przestrzeganiem standardów sieci Marriott w zakresie utrzymywania czystości

  • sporządzanie raportów dziennych

  • codzienny podział zadań wśród pracowników

  • bieżące rozwiązywanie problemów pokojowych gości

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność ustalania priorytetów

  • wysoka kultura osobista i komunikatywność

  • wysoka orientacja na potrzeby gości

  • punktualność, sumienność i zaangażowanie

  • orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych

  • znajomość języka polskiego: biegła (w mowie i w piśmie)

  • znajomość języka angielskiego: min. komunikatywna

OFERUJEMY:

  • Ciekawą pracę i realne możliwości rozwoju w sieci Marriott International

  • Międzynarodowe środowisko pracy;

  • Bezpłatne, pyszne i urozmaicone posiłki w restauracji pracowniczej;

  • Pakiet benefitów pracowniczych, w tym: opiekę medyczną w LuxMed, ubezpieczenie grupowe, kartę sportową na atrakcyjnych warunkach,

  • Zaplecze socjalne,

  • Zniżki na usługi hotelowej pralni

  • Zniżki na bilety do teatru

  • Atrakcyjne zniżki na noclegi w hotelach sieci Marriott w Polsce i na świecie.

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania swojego CV.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami/Kandydatkami.

Administratorem danych osobowych jest Starwood Services Poland Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie przy ul. B.Prusa 2. Dane są przetwarzane na potrzeby rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich poprawiania. Dane będą przetwarzane podczas procesu rekrutacji, nie dłużej niż przez 12 miesięcy od daty ich pozyskania. Dane przetwarzane będą zgodnie z wymogami RODO zawartymi w regulaminie polityki prywatności opublikowanej na stronie internetowej hotelu z którą należy się zapoznać.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 893924968