2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Małopolskie
  6. Kucharz - Kraków
  7. Kucharz - Stare Miasto
Dodane 09 kwietnia 2024

Hotelowa restauracja zatrudni kucharzy

Wynagrodzenie

32 - 35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Hotelowa restauracja poszukuje do zespołu osoby na stanowisko:

KUCHARZ

Opis stanowiska:

·        Przygotowanie dań zgodnie z obowiązującymi standardami jakościowymi i estetycznymi

·        Praca a’la carte i nad menu dla grup zorganizowanych

·        Utrzymywanie porządku i higieny w miejscu pracy

Oferujemy:

·        Pracę w ciągle rozwijającym się projekcie

·        Pracę w systemie 2/2 , 12-14 godzin dziennie I możliwość wyrobienia większej ilości godzin

·        Stabilne zatrudnienie w hotelu o ugruntowanej pozycji na rynku

·        Przyjazną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

·        Wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i dyspozycyjności

·        Umowę o pracę

Wymagania:

·        Doświadczenia w pracy na stanowisku kucharz min. 1 rok

·        Zaangażowanie i odpowiedzialność

·        Umiejętność pracy w zespole

·        Aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych

Jako hotel jesteśmy obiektem całorocznym w związku z tym zapewniamy prace również poza sezonem letnim. Serdecznie zapraszamy do aplikowania!

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV poprzez formularz kontaktowy lub na kuchnia&rubinstein.pl

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 910640237