2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Mazowieckie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Wiskitki
Dodane 12 kwietnia 2024

Hotel zatrudni Panią / Pana na zmywak

Lokalizacja

Wiskitki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • zmywanie naczyń,

  • obsługa zmywarki,

  • polerowanie szkła i sztućców,

  • dbanie o porządek stanowiska pracy.

    Nasze wymagania:

  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym,

  • dobra organizacja pracy własnej.

    To oferujemy:

  • pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie,

  • elastyczny grafik pracy,

  • możliwość uczestnictwa w programie MultiSport,

  • posiłek pracowniczy.

    O nas: Hotel Santa Natura Family Resort & SPA, lokalizacja: Nowa Wieś 31, Wiskitki. Santa Natura to resort, który z jednej strony nawiązuje do regionalnego charakteru lokalizacji, podkreślając naturalne walory Mazowsza a z drugiej strony to innowacyjny i unikatowy pomysł na rynku.

Lokalizacja

Wiskitki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Wiskitki
ID: 853013071