2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Pomorskie
  6. Obsługa hotelowa - Sopot
  7. Obsługa hotelowa - Centrum
Dodane 12 czerwca 2024

Hotel zatrudni konserwatora

Wynagrodzenie

5 400 - 6 100 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Sopot, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Hotel Zhong Hua usytuowany jest w centrum Sopotu na plaży. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:  Konserwatora

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie,

  • pracę w zgranym zespole,

  • praca w ośrodku przy plaży,

  • umowę o pracę albo umowę zlecenie

Zakres obowiązków:

  • Reagowanie na bieżąco na zaistniałe usterki i nieprawidłowości,

  • Przeprowadzanie napraw oraz prac konserwacyjnych w pokojach i pomieszczeniach hotelowych,

  • Obsługa urządzeń i instalacji technicznych zgodnie z instrukcjami,

  • Utrzymywanie sprawności technicznej urządzeń, systemów i instalacji obiektu,

  • Utrzymywanie wyposażenia i powierzonego sprzętu w nienagannym stanie

  • Dbanie o porządek terenów przynależnych do obiektu, utrzymanie i pielęgnacja zieleni

Wymagania:

  • Dyspozycyjność – praca  w weekendy,

  • Techniczne umiejętności konserwatorskie (mile widziane uprawnienia elektryczne)

  • Umiejętność komunikacji i współpracy,

  • Aktywnie korzystanie z doświadczenia z zakresu: hydrauliki, elektryki, instalacji, klimatyzacyjnych,

  • Samodzielność i odpowiedzialność,

  • Dbanie o dobry wizerunek hotelu w codziennej pracy;

Pomorskie

Pomorskie, Sopot, Centrum
ID: 831166205