2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Lubuskie
  6. Sekretariat, recepcja - Łagów
Dodane 10 kwietnia 2024

HOTEL Zamek Joannitów

Wynagrodzenie

4 500 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łagów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Obowiązki:

  • Profesjonalna obsługa klientów i gości.
  • Utrzymanie estetyki miejsca pracy i przestrzeni wspólnych.
  • Obsługa urządzeń do płatności i rozliczanie usług.
  • Komunikacja z klientami na różnych kanałach.
  • Prowadzenie dokumentacji zgodnie ze standardami.
  • Obsługa narzędzi komunikacyjnych i wprowadzanie danych do systemu.
  • Współpraca z innymi działami firmy.
  • Organizacja i obsługa wydarzeń.

Wymagania:

  • Wysoka kultura osobista i umiejętność komunikacji.
  • Otwartość i umiejętność pracy pod presją.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym.
  • Umiejętność pracy w zespole i samodzielność w podejmowaniu decyzji.
  • Dyspozycyjność i punktualność.
  • Biegłość w języku polskim.
  • Chęć uczenia się i umiejętność wielozadaniowości.
  • Znajomość obsługi komputera i pakietu Office.

Lokalizacja

Łagów,

Lubuskie

Lubuskie, Łagów
ID: 910830615