2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Śląskie
  6. Kelner, barman, barista - Szczyrk
Dodane 23 kwietnia 2024

Zatrudnimy kelnera w szczyrku lub osobę po szkole do przyuczenia.

Wynagrodzenie

30 - 40 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Szczyrk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Hotel Skalite SPA & Wellness jest trzygwiazdkowym obiektem w Szczyrku. Dysponuje miejscami noclegowymi dla 150 osób. Posiada kompleks SPA, basen, sauny, klub nocny a także restaurację, drink-bar oraz własną karczmę grillową, gdzie organizuje się imprezy w stylu regionalnym.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Praca w zakresie obsługi usług gastronomicznych w tym:

  • obsługa Gościa indywidualnego, restauracja hotelowa

  • obsługa baru - barman, barmanka

  • obsługa bankietów, wesel, imprez okolicznościowych

  • obsługa wieczorów regionalnych

WYMAGANIA:

  • wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość programów GASTRO POS mile widziane

  • umiejętności barmańskie

  • dyspozycyjność

  • kultura osobista

  • miła aparycja

OFERUJEMY:

  • pracę w stabilnej firmie

  • umowę o pracę

  • pełen etat

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • miła atmosfera

  • wyżywienie

  • zakwaterowanie

Lokalizacja

Szczyrk,

Śląskie

Śląskie, Szczyrk
ID: 691786897