2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Łódzkie
  6. Kelner, barman, barista - Łódź
  7. Kelner, barman, barista - Śródmieście
Dodane 15 kwietnia 2024

Hotel Tobaco *** zatrudni kelnerki/kelnerów a'la carte

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Poszukujemy miłej i otwartej osoby która uzupełni zmianę popołudniową 14-22

Oczekujemy:

  • doświadczenia na takim samym lub podobnym stanowisku (a'la carte)

  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • dyspozycyjności

  • punktualności i sumienności oraz dobrej organizacji pracy

  • entuzjazmu w codziennej pracy, zaangażowania i pozytywnej energii

Obowiązki:

  • przyjmowanie zamówień i obsługa gości zgodnie ze standardami restauracji

  • przygotowywanie restauracji pod bieżące wydarzenia

  • dbałość o utrzymywanie porządku

  • dbanie o odpowiedni wizerunek restauracji

Oferujemy:

  • umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę

  • zniżki na pobyty w hotelach naszej sieci dla pracowników

  • możliwość realizacji ambicji, a także rozwój i szansę na awans

  • rodzinną atmosferę, dzięki której tworzymy zgrany Zespół

  • pyszne lunche i aromatyczną kawę :)

Wynagrodzenie jest uzależnione od doświadczenia.

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie aplikacji wraz ze zdjęciem.

Zapraszamy do załogi :)

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 860875561