2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Mazowieckie
  6. Kelner, barman, barista - Warka
Dodane 24 kwietnia 2024

Hotel Sielanka nad Pilicą zatrudni na stanowisku: Kelner /Kelnerka

Lokalizacja

Warka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Hotel Sielanka nad Pilicą w Warce zatrudni na stanowisku: Kelner/Kelnerka

Główne obowiązki:

  • obsługa Gości na sali restauracyjnej

  • obsługa i przygotowanie przyjęć okolicznościowych

  • dbanie o porządek w restauracji oraz salach bankietowych

Wymagania:

  • dyspozycyjność

  • aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne

  • doświadczenie (mile widziane)

  • komunikatywna znajomość j. angielskiego

  • uśmiech i życzliwość

  • ukończone 18 lat

Oferujemy:

  • pracę w młodym i zgranym zespole

  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i zaangażowania

  • praca możliwa w weekendy jak również przez w tygodniu w zależności od Twoich możliwości

  • szkolenia

Lokalizacja

Warka,

Mazowieckie

Mazowieckie, Warka
ID: 679000752