2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Pomorskie
  6. Obsługa hotelowa - Gdańsk
  7. Obsługa hotelowa - Śródmieście
Dodane Dzisiaj o 08:30

Hotel Radisson Blu w Gdańsku zatrudni Recepcjonistę

Lokalizacja

Gdańsk, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Opis

Zakres obowiązków:

  • Dbałość o profesjonalną obsługę Gości i budowanie długofalowych relacji z Gośćmi

  • Przyjmowanie, potwierdzanie i nadzór nad rezerwacjami indywidualnymi

  • Prowadzenie korespondencji mailowej i obsługa połączeń telefonicznych, oraz współpraca z pozostałymi działami

  • Rozliczanie opłat za usługi oraz wykonywanie raportów dziennych i nocnych

  • Zapewnienie prawidłowego przebiegu pobytu Gości oraz identyfikowanie i rozwiązywanie ewentualnych problemów w sposób zapewniający satysfakcję Gości

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia na tożsamym stanowisku będzie dodatkowym atutem

  • Doskonałą organizację pracy i dyspozycyjność

  • Znajomość obsługi komputera

  • Biegłą znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Wysoką kulture osobistą, sumienność

  • Umiejętność pracy zespołowej, pracy pod presją czasu i zdolność do pracy pełnej wyzwań

Co oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w sieci Radisson Hotel Group

  • Praca w systemie zmianowym

  • Opieka medyczna oraz dofinansowanie do kart Multisport

  • Zniżki na usługi hotelowe na świecie

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Śródmieście
ID: 836062078