2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Podlaskie
  6. Kucharz - Białystok
  7. Kucharz - Centrum
Dodane 23 kwietnia 2024

Hotel Gołębiewski w Białymstoku zatrudni : Kucharza śniadaniowego

Lokalizacja

Białystok, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy, Praca zmianowa

Hotel Gołębiewski - 4 gwiazdkowy, obiekt zlokalizowany w centrum Białegostoku, przy ul. Pałacowej 7 poszukuje pracownika na stanowisko samodzielnego kucharza śniadaniowego / garmażera

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie potraw śniadaniowych zgodnie z obowiązującymi recepturami

  • Produkcja wyrobów garmażeryjnych

  • Kontrola jakości dań

  • Przestrzeganie norm i standardów produkcji

  • Zachowanie estetyki wydawanych dań oraz czystości stanowisk pracy

  • Godziny pracy 5:30- 13:30

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Mile widziane wykształcenie gastronomiczne

  • Dobra organizacja pracy

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Uczciwość i punktualność

  • Zaangażowanie i staranność

  • Przestrzeganie obowiązujących standardów i wewnętrznych procedur

  • Dyspozycyjność i chęci do pracy zarówno w tygodniu jak i w weekendy

  • Książeczka sanepidowska lub orzeczenie do celów sanitarno – epidemiologicznych

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pracę ciekawą i pełną wyzwań

  • Miłą i przyjazna atmosferę

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie lub umowy o pracę po okresie próbny

  • Terminowe wypłaty

  • Możliwość długoletniej współpracy

  • Rabaty pracownicze na usługi hotelowe

  • Parking pracowniczy

Osoby zainteresowane pracą prosimy o wysłanie CV

Dziękujemy za wszystkie aplikacje, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

  • Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Centrum
ID: 911254886