2. Praca
  3. Hostessa, roznoszenie ulotek
  4. Hostessa, host
  5. Hostessa, host - Wielkopolskie
  6. Hostessa, host - Poznań
  7. Hostessa, host - Stare Miasto
Dodane Dzisiaj o 12:41

Hostessy / osoby z grup tanecznych / Hostess

Wynagrodzenie

10 000 - 20 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Jesteś przebojowa, komunikatywna i lubisz kontakt z ludźmi? Obecna praca na etacie nie jest dla Ciebie satysfakcjonująca? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze i być niezależna finansowo? Nie zastanawiaj się ani chwili dłużej, napisz lub zadzwoń do nas!

Oferujemy:

- wysokie zarobki, wypłaty codziennie;

- wysoką dbałość o bezpieczeństwo i komfort pracy,

- zajęcia z choreografem 3 razy w tygodniu;

- umowę zlecenia;

-min 3 dni pracy w tygodniu.

Obowiązki:

*hostess:

  • przywitanie gości;

  • poinformowanie gościa o ważnych zasadach.

* grupa taneczna

  • exo na sali oraz wykonywanie tanc. prywatnych,

  • rozmowa z gośćmi, umilanie ich pobytu w lokalu.

Wymagania:

- pełnoletność,

- dyspozycyjność min. 3 dni w tygodniu.

Nie wymagamy doświadczenia, nauczymy Cię wszystkiego od podstaw.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 911255395