2. Praca
  3. Hostessa, roznoszenie ulotek
  4. Hostessa, host
  5. Hostessa, host - Łódzkie
  6. Hostessa, host - Tomaszów Mazowiecki
Dodane 25 kwietnia 2024

Hostessa, praca OD ZARAZ, Tygodniówki, nocki

Wynagrodzenie

5 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tomaszów Mazowiecki

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Cześć,

Lokal zlokalizowany w samym Sercu Łodzi na ul. Piotrkowskiej , zatrudni energiczne, komunikatywne dziewczyny do pracy w charakterze Hostessy :)

Jeśli lubisz środowisko klubowe, nocne życie Ci nie straszne to nasza oferta będzie dla Ciebie idealna :)

Hostessy umilają klientom rozmową czas spędzony w lokalu.

Jeśli jesteś wygadana, pełna entuzjazmu, lubisz się bawić i przy tym chcesz dobrze zarobić ...to aplikuj już dziś ! ! !

Brak doświadczenia nie stanowi problemu - wszystkiego Cię nauczymy :)

Elastyczność pracy i relatywnie dobre zarobki to największy + tej pracy .

Oferujemy:

  • Umowę z ubezpieczeniem na czas nieokreślony

  • Elastyczny grafik (minimum 3 dni pracy w tygodniu), godziny nocne 20-6

  • Wysokie zarobki

  • Wynagrodzenie tygodniowe (wypłaty w każdy poniedziałek na konto:))

  • Wysoka dbałość o bezpieczeństwo i komfort pracy

  • okres szkoleniowy, pełne wdrożenie do pracy

  • możliwość zakwaterowania :)

Obowiązki:

  • Rozmowa z gośćmi

  • Promowanie alkoholi

Wymagania

  • Zaangażowanie i chęci do pracy

  • Nienaganna aparycja

  • Pełnoletność

  • Znajomość angielskiego w stopniu umożliwiającą swobodną komunikację

  • Pozytywne nastawienie do świata

  • gotowość do podjęcia pracy OD ZARAZ

Nie zwlekaj napisz sms ja oddzwonię lub aplikuj przez olx załączając dane kontaktowe oraz swój wiek :)

Do zobaczenia na rozmowie rekrutacyjnej :)

Lokalizacja

Tomaszów Mazowiecki,

Łódzkie

Łódzkie, Tomaszów Mazowiecki
ID: 914435783