2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Wągrowiec
Dodane 21 maja 2024

HORSTMANN zatrudni Montera

Lokalizacja

Wągrowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Zakres obowiązków:

·         montaż urządzeń na podstawie dokumentacji technicznej

·         dbałość o wysoką jakość wytwarzanych  urządzeń

·         dbanie o porządek i bezpieczeństwo w miejscu pracy

Wymagania:

·         znajomość i umiejętność czytania dokumentacji technicznej

·         wykształcenie  techniczne

·         umiejętność pracy w zespole

·         dyspozycyjność do wyjazdów służbowych

·         sumienność, dokładność, punktualność

·         mile widziane uprawnienia na suwnice i wózki widłowe

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnieniu na podstawie umowy o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia

  • pracę w przyjaznej atmosferze

  • możliwość zdobycia uprawnień potrzebnych do wykonywania pracy.

Nie przejmuj się gdy nie posiadasz tych kwalifikacji, jeżeli chcesz pracować to pomożemy Ci zdobyć doświadczenie i uprawnienia do wykonywania pracy.

Lokalizacja

Wągrowiec,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Wągrowiec
ID: 919812477