Przejdź do głównej części
Dodaj ogłoszenie
Dodane 05 września 2024

Holandia - stolarz 16€/h - produkcja konstrukcji szkieletowych

Wynagrodzenie

12 000 - 16 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gliwice, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie

Kraj: HolandiaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Opis

Poszukujemy pracowników produkcji - stolarzy.

Praca w południowej części Holandii, miasto Tilburg.

Praca na fabryce - produkcja konstrukcji drewnianych.

Zadania:

  • składanie konstrukcji szkieletowych,

  • obróbka drewna

  • praca z maszynami stolarskimi (piły/ wiertarki/wkrętarki itd.)

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego lub holenderskiego

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • samodzielność

Zapewniamy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie: 16 €/h wypłacane w systemie tygodniowym

  • gwarancja 40h pracy tygodniowo

  • możliwość robienia nadgodzin - nawet do 60h tygodniowo

  • premie za wykonane nadgodziny

  • długotrwała współpraca z firmą o ugruntowanej pozycji (lider konstrukcji szkieletowych w Holandii)

  • możliwość zakwaterowania w pokojach 1 - osobowych

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Śródmieście
ID: 593761807