2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Mokotów
Paweł
Dodane 04 maja 2024

HK MONTAGE szuka pracownika administracyjno-biurowego

Wynagrodzenie

4 300 - 6 050 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Opis

HK MONTAGE ZATRUDNIA !

HK MONTAGE poszukuje pracownika administracyjno - biurowego

Miejsce pracy: Warszawa, Mokotów

Zakres obowiązków:

  • Kompletowanie dokumentacji pracowniczej

  • Przygotowywanie dokumentacji budowlanej

  • Przygotowywanie raportów dotyczących zatrudnienia, kosztów, projektów itp.

  • Przygotowanie wsadów do ofert i wsparcie w zakresie ofertowania

  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej, dbanie o prawidłowy obieg dokumentów i faktur w firmie

  • Współpraca z dostawcami / firmami zewnętrznymi

Wymagania:

  • Biegła znajomość pakietu MS Office

  • Doświadczenie w pracy biurowej (najlepiej w firmie budowlanej)

  • Umiejętność organizacji pracy, skrupulatność i dokładność w wykonywaniu obowiązków i terminowość

  • Chęć do nauki i pozytywne nastawienie do pracy

Mile widziane:

  • Prawo jazdy kat. B

  • Znajomość specyfiki pracy firmy budowlanej

  • Umiejętności interpersonalne i zdolności negocjacyjne

Oferujemy:

  • Umowa o pracę/zlecenie

  • Stabilne zatrudnienie

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Przyjazne środowisko pracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres: rekrutacja(a)hkmontage.pl

* (a) = małpa

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 911485868