2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Małopolskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Kraków
  7. Pracownicy ochrony zdrowia - Stare Miasto
Grupa LUX MED
Dodane 29 kwietnia 2024

Higienista/-ka Stomatologiczny/-a- Kraków

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Praca w Centrum Stomatologicznym LUX MED Stomatologia w Krakowie.

Oferujemy:

  • Współpracę z renomowaną firmą z branży usług medycznych, będącą liderem w Polsce;

  • Komfortowe warunki – pracę w gabinecie wyposażonym w nowoczesny sprzęt w przyjaźnie zaaranżowanej przestrzeni Centrum Medycznego LUX MED;

  • Współpracę w zakresie wykonywania higieny oraz asysty;

  • Różnorodne formy zatrudnienia;

  • Rozbudowany pakiet dodatków pozapłacowych: opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe na życie, możliwość nauki języka angielskiego na całorocznym kursie języka angielskiego na rożnych poziomach i inne;

  • Możliwość zdobywania nowej wiedzy oraz rozwoju poprzez udział w szkoleniach;

  • Udział w projektach i konkursach prozdrowotnych, promujących zdrowy styl życia;

  • Możliwość pracy w weekendy.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie kierunkowe;

  • Udokumentowanie min. roczne doświadczenie zawodowe;

  • Wiedza z zakresu higienizacji i sterylizacji sprzętu medycznego;

  • Książeczka SANEPID;

  • Umiejętność samodzielnej pracy z Pacjentem;

  • Sumienność, skrupulatność, dokładność, odpowiedzialność;

  • Dyspozycyjność.

Główne zadania:

  • wykonywanie zabiegów higienizacyjnych;

  • Przygotowywanie gabinetów do pracy z Pacjentem;

  • Prowadzenie dokumentacji medycznej;

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 701527568