2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Zachodniopomorskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Koszalin
Drogerie i Farmacja Hebe JM Drogerie i Farmacja
Dodane Dzisiaj o 10:17

Hebe| BEZ CV| Konsultant| Sprzedawca| Koszalin| Vendo Park

Lokalizacja

Koszalin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Opis

Opis firmy:

Dołącz do Hebe - jednej z największych sieci drogerii w Polsce, należącej do Grupy Jerónimo Martins. Tu wszystko nabiera kolorów, a paleta produktów jest tak szeroka, jak paleta możliwości.Naszym fundamentem są ludzie, stawiamy na zaufanie, szacunek i otwartą komunikację. Dzięki temu budujemy silne i zaangażowane zespoły, które poprzez wspólną pracę kształtują naszą przyszłość. Każdego dnia mamy styczność z wyjątkowymi produktami. Dla wielu z nas kosmetyki to nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja. Stawiamy na wewnętrzny kapitał i budujemy świadomość możliwości, jakie daje firma. Dynamiczny wzrost i ekspansja Hebe to szansa na rozwój każdego z nas.Tworzymy piękniejszą rzeczywistość

Opis stanowiska:

Poznaj nas i Twoje przyszłe obowiązki

KONIEC Z CV! Dla nas liczysz się TY, a nie to co robiłaś/eś wcześniej! Skorzystaj z innowacyjnej rekrutacji i dołącz do nas! Dla nas piękno to Ludzie

Tak może wyglądać Twoja praca

  • doradzenie klientom w doborze kosmetyków i obsługa przy kasie
  • zajmowanie się towarem: przyjmowanie, wykładanie oraz dokładanie na półki
  • kompletowanie paczek sklepu internetowego
  • zdobywanie wiedzy produktowej podczas godzin pracy

Wspólnie z naszymi zespołami przygotowaliśmy interaktywną grę video, dzięki której poznasz realia naszej pracy, koleżanki i kolegów z drogerii oraz przygotowane przez nich zadania. Dzięki temu od razu uzyskasz informację zwrotną na temat swoich silnych stron w branży sprzedażowej.

Nasze wymagania i oferowane benefity

Na początek wystarczy, jeśli:

  • lubisz pracę z ludźmi,
  •  jesteś otwarty/a na doradzanie klientom,
  • angażujesz się w powierzoną pracę,
  • interesujesz się kosmetykami.

Na to możesz liczyć:

  • umowa o pracę bez okresu próbnego, a już po 18 miesiącach umowę na stałe!
  • Kafeteria Benefitów, gdzie samodzielnie wybierzesz interesujące Cię propozycje. Do wyboru mamy m.in. bony do znanych portali i sklepów odzieżowych, elektronicznych, restauracji i punktów rekreacyjnych.
  • Karta Multisport PLUS (50 zł/2 miesiące), która uprawnia do wejść do siłowni, basenu lub sauny nawet kilka razy dziennie!
  • Premia zespołowa za dobre wyniki sprzedażowe
  • Możliwość ubezpieczenia na życie
  • Szkolenia dopasowane do Ciebie i Twoich potrzeb – co roku możesz wybrać dla siebie szkolenie z pośród pakietu 36 tematów
  • Możliwość szybkiego rozwoju – aż 80% osób w Hebe awansuje wewnętrznie i to już nawet po 11 miesiącach pracy

Opis profilu:

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Koszalin,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Koszalin
ID: 911889103