2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Mazowieckie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Warszawa
  7. Zarządzanie sprzedażą - Śródmieście
Dodane 26 kwietnia 2024

Head of Sales ARRMY.GG

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalna, Praca hybrydowaRekrutacja onlineKadra kierownicza

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie leadów - prowadzenie aktywnych działań na rzecz poszerzenia bazy klientów

  • Wprowadzanie na rynek nowych usług

  • Budowanie i utrzymywanie relacji z obecnymi klientami

  • Opracowanie strategii ekspansji na rynki zagraniczne

  • Obsługa lejków sprzedażowych - kompleksowe zarządzanie, w tym kwalifikacja leadów, prezentacja oferty, negocjacje oraz zamknięcie sprzedaży

  • Bieżąca obsługa aktualnych klientów firm

  • Analiza rynku oraz działań konkurencji

  • Zarządzenie działaniem zespołu sprzedażowego

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w roli Business Developera lub pokrewnej, preferowane w sektorze Gaming/esport

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej komunikatywnym

  • Umiejętność samodzielnego planowania i organizacji pracy.

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • Determinacja w realizacji celów sprzedażowych i umiejętność ich wyznaczania

To oferujemy

  • Szerokie możliwości rozwoju i zdobywania nowych umiejętności przy realizacji intrygujących projektów w branży gamingowej

  • Motywujący system prowizyjny i atrakcyjne dodatki do wynagrodzenia

  • Dużą swobodę we wdrażaniu własnych koncepcji i pomysłów

  • Możliwość zbudowania zespołu według własnego uznania

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

O nas

arrmy.gg to firma technologiczna działająca na styku gamingu i marketingu. Tworzymy innowacyjne narzędzia marketingowe ułatwiające dotarcie naszym partnerom do graczy w różnym wieku. Nasza platforma esportowa prowadzi rozgrywki w topowe gry komputerowe bijąc rekordy popularności w Polsce i zaczyna zdobywać rynki zagraniczne. W ramach działalności edukacyjnej promujemy zdrowe podejście do grania, wspomagające rozwój młodzieży oraz minimalizujące negatywne skutki.

Więcej informacji: arrmy.gg/marketing

arrmy.gg należy do grupy Wave specjalizującej się w telekomunikacji, internecie i technologii.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 911290869