2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Warszawa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Wawer
Dodane 29 kwietnia 2024

Handlowiec z jęz. obcym [Rynki Zagraniczne]

Lokalizacja

Warszawa, Wawer

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dołącz do Nas! Poszukujemy Handlowca z językiem angielskim na rynki: Niemcy, Dania, Szwecja, Norwegia

Stanowisko: Handlowiec - Rynki Zagraniczne

Lokalizacja: Międzylesie (Warszawa-Wawer)

Opis Stanowiska:

Pozyskiwanie nowych klientów i zleceń. Nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi klientami na rynkach zagranicznych, tworzenie ofert i utrzymywanie stałego kontaktu z klientami.

Obowiązki:

- Relacje z klientami

- Tworzenie ofert handlowych

- Odpowiedzialność za klientów w powierzonych krajach

- Analiza rynku i nowych inwestycji

Wymagania:

- NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA

- Obsługa pakietu MS Office

- Znajomość Social Mediów

- !!! Znajomość jęz. niemieckiego, szwedzkiego, duńskiego lub norweskiego będzie Twoim atutem !!!

Co oferujemy:

- Konkurencyjne wynagrodzenie!

- Możliwość rozwoju w branży konstrukcji stalowych

- Rodzinną atmosferę w firmie

- Pakiet profesjonalnych szkoleń

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wawer
ID: 910407710