2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Mazowieckie
  6. Przedstawiciel handlowy - Grodzisk Mazowiecki
Dodane Dzisiaj o 16:53

Handlowiec z doświadczeniem B2B, branża HVAC

Wynagrodzenie

6 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Grodzisk Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Firma z 12 letnim doświadczeniem na rynku instalacji HVAC szuka doświadczonego Handlowca B2B, który rozwinie dział obsługi Klientów Biznesowych.

Zakres obowiązków:

  • Sprzedaż usług HVAC dla Klientów B2B

  • Pozyskiwanie nowych i obsługa obecnych Klientów firmy

  • Realizacja celów sprzedażowych

  • Obsługa klientów B2B w zakresie składania zamówieni

  • Współpraca z działem Marketingu

  • Współpraca z Kierownikiem Operacyjnym

  • Sporządzanie raportów nt. sprzedaży, pozyskiwanie i raportowanie informacji o Klientach i rynku.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata

  • Zorientowanie na cel i wyniki, samodyscyplina i dobra umiejętność organizacji pracy

  • Znajomość technik negocjacyjnych i sprzedażowych, rozumienie potrzeb klienta

  • Dobra znajomość obsługi komputera

  • Prawo jazdy kat. B

  • Wykształcenie wyższe na kierunku sanitarnym, będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • wynagrodzenie zasadnicze + atrakcyjne wynagrodzenie premiowe

  • praca na umowie o pracy

  • możliwość rozwoju kompetencji

  • ambitne zadania oraz profesjonalna i partnerska atmosfera w zespole

  • ubezpieczenie grupowe pracowników

Lokalizacja

Grodzisk Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Grodzisk Mazowiecki
ID: 901347450