2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Małopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Kraków
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Stare Miasto
Dodane 16 maja 2024

Handlowiec woj. śląskie, dolnośląskie

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Praca zdalna, Częste podróże służbowe

FAMEG - Firma o ogromnych tradycjach i unikalnej technologii produkcji obecnie, do swojego zespołu, poszukuje Handlowca na woj. śląskie, dolnośląskie, małopolskie, opolskie, świętokrzyskie.

Twój zakres obowiązków

  • Bieżący kontakt i opieka nad Klientami Kluczowymi firmy;

  • Poszukiwanie i pozyskiwanie nowych Klientów na terenie Polski i Niemiec

  • Udział w targach ;

  • Przygotowywanie ofert handlowych;

  • Zawieranie umów i kontrola ich realizacji;

  • Wizyty u Klientów, prezentowanie nowych ofert i kolekcji.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Handlowca;

  • Wykształcenie wyższe;

  • Odpowiedzialność i zaangażowanie;

  • Umiejętność budowania i utrzymania relacji z Klientem;

  • Znajomość lub doświadczenie w branży meblarskiej będzie dodatkowym atutem;

  • Skupienie działań na efektach sprzedażowych;

  • Prawo jazdy kat. B;

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i osiągniętych wyników sprzedażowych;

  • Pomoc i szkolenie w celu wdrożenia do stanowiska;

  • Ciekawą pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie;

  • Służbowy samochód, telefon, laptop;

  • Dodatkowe benefity (m.in. karty Sportowe, apartamenty nad morzem);

  • Możliwość przystąpienia do Ubezpieczenia Grupowego.

*Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli zgody, która pozwoli przetwarzać Spółce również przekazane dane wykraczające poza zakres wskazany w Kodeksie Pracy oraz umożliwi przedstawienie Kandydatowi także innych, niż aktualna, ofert pracy lub współpracy:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Fameg sp. z o.o. z Radomsko 97-500 ul: 11 listopada 2 okres najbliższych 12 miesięcy”.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych:

Państwa dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego (art. 6 ust. 1 lit. b RODO), natomiast inne dane, w tym dane do kontaktu, na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 738137076