Przejdź do głównej części
Dodaj ogłoszenie
HR AAA Auto
Dodane Dzisiaj o 12:59

Pracownik Działu Operacyjnego - Warszawa/ Piaseczno

Lokalizacja

Piaseczno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Opis:

Praca weekendowa lub dodatkowa - wybór należy do Ciebie :) Jeśli szukasz nowej ciekawej pracy, chcesz zdobyć doświadczenie w branży motoryzacyjnej, lubisz kontakt z klientem, zapraszamy Cię do naszego zespołu Handlowców.

Poszukujemy młodych, energicznych osób!

Twój zakres obowiązków:

  • Aktualizacja cen.

  • Inwentaryzacja kluczy.

  • Opieka nad magazynami paliw i opon.

  • Ścisła współpraca z Kierownikiem Zmiany.

To oferujemy:

  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole.

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Możliwość szybkiego rozwoju zawodowego (częste awanse do działu handlowego).

  • Pracę w godz. 09:00 - 17:00 od poniedziałku do piątku

  • Pakiet prywatnej opieki medycznej.

  • Kartę Multisport.

  • Możliwość zakupu produktów firmowych z rabatami (samochody, ubezpieczenia itd.).

Nasze wymagania:

  • Prawo jazdy kategorii B.

  • Umiejętność radzenia sobie z wieloma zadaniami jednocześnie.

  • Solidność i samodyscyplina w wykonywaniu obowiązków.

  • Gotowość do pracy na zewnątrz.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Piaseczno,

Mazowieckie

Mazowieckie, Piaseczno
ID: 746999760