2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Mazowieckie
  6. Przedstawiciel handlowy - Warszawa
  7. Przedstawiciel handlowy - Mokotów
Dodane 22 maja 2024

Handlowiec w Dziale Sprzedaży

Wynagrodzenie

5 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Prężnia rozwijająca się firma brokerska cars-project.pl poszukuje handlowca z doświadczeniem w zakresie sprowadzania aut z USA do działu importu.

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i budowanie ich bazy

  • Telefoniczna obsługa klienta i podpisywanie umów

  • Obsługa klientów w biurze

  • Publikację i monitorowanie ogłoszeń motoryzacyjnych w internecie

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w imporcie aut z USA minimum 2 lata

  • Wiedza na temat motoryzacji oraz naprawy aut

  • Mile widziane doświadczenie z systemem iOS oraz Microsoft Office

  • Kreatywność, odpowiedzialność, komunikatywność

  • Samodzielność i zorientowanie na realizacje celów sprzedażowych

  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w prowadzeniu social mediów

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę w młodym dynamicznym zespole

  • Elastyczne godziny pracy

  • Możliwość rozwoju osobistego wraz z nabywanym doświadczeniem

  • Wsparcie doświadczonego zespołu

  • Miłą i przyjazną atmosferę w pracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oparte o system prowizyjny

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 920130461