2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Wielkopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Poznań
  7. Przedstawiciel handlowy - Grunwald
Dodane 09 kwietnia 2024

Handlowiec w Dziale AGD

Lokalizacja

Poznań, Grunwald

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Obowiązki:

  • Aktywne prowadzenie sprzedaży drobnego sprzętu AGD

  • Zdobywanie nowych klientów

  • Wyszukiwanie nowych możliwości dla rozwoju sprzedaży

  • Analiza potrzeb rynku, konkurencji w sektorze AGD i dostosowywanie strategii sprzedaży

  • Realizacja działań promocyjnych

Wymagania:

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia w branży handlowej

  • Umiejętność komunikacji i argumentacji oraz efektywna współpraca w zespole

  • Zdolności analityczne umożliwiające efektywną ocenę rynku i potrzeb klientów

  • Znajomość pakietu MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem Excela

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Mile widziana znajomość rynku urządzeń gospodarstwa domowego

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie

  • Wynagrodzenie z systemem premiowym

  • Pracę w nowoczesnym biurze

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Grunwald
ID: 910510637