2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Śląskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Żywiec
Dodane 25 kwietnia 2024

Handlowiec stolarki okiennej - z doświadczeniem w handlu

Wynagrodzenie

4 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Żywiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Tak

Opis

O nas

Firma Barnika zajmuje się sprzedażą stolarki okiennej i drzwiowej. Prowadzimy sprzedaż okien, drzwi, rolet oraz parapetów.

Poszukujemy osobę na stanowisko handlowca, która posiada doświadczenie w handlu. Najważniejsze są chęci do nauki, otwartość do ludzi i komunikatywność.

Teren Słowacji, mile widziany język słowacki w stopniu podstawowym / komunikacyjnym.

Obowiązki

- doradztwo i sprzedaż w zakresie stolarki okiennej

- pozyskiwanie nowych klientów oraz współpraca z aktualnymi klientami

- dobieranie rozwiązań do indywidualnych potrzeb klienta.

Wymagania

Zależy nam na osobach:

  • komunikatywnych i posiadających umiejętność negocjacji

  • chętnych do nauki

  • posiadających prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • pracę w stale rozwijającej się firmie

  • umowę o pracę

  • wysoka podstawa plus premie sprzedażowe

  • narzędzia pracy (laptop, telefon, po wdrożeniu samochód służbowy)

Więcej informacji

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV lub złożyć osobiście w siedzibie firmy Barnika ul. Handlowa 5 Żywiec lub telefon pod numerem 69*****51.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli:  "Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji."

Lokalizacja

Żywiec,

Śląskie

Śląskie, Żywiec
ID: 803593180