2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Wielkopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Poznań
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Grunwald
Piotr
Dodane 23 kwietnia 2024

handlowiec stacjonarny - sprzedaż również przez zamówienia publiczne

Lokalizacja

Poznań, Grunwald

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Nie

Dystrybutor i importer sprzętu medycznego SKLEP DLA LEKARZA poszukuje pracownika handlowego gdzie część pracy będzie dotyczyła składanie ofert w trybie postępowań publicznych.

Zakres obowiązków

·        Stałe monitorowanie i pozyskiwanie informacji o ukazujących się postępowaniach przetargowych,

·        Przygotowywanie ofert przetargowych (Sporządzanie dokumentacji przetargowej zgodnie z przepisami ustawy Prawo Zamówień Publicznych, w oparciu o SWZ)

·        Terminowa realizacja zadań wynikająca z obsługi klientów i postępowań przetargowych.

·        Prowadzenie rozmów i korespondencji z klientami.

·        Kompleksowe prowadzenie postępowań aż do ich zakończenia,

·        Współpraca z pozostałymi działami firmy.

Wymagania

·        Wykształcenie min. średnie.

·        Umiejętność interpretacji przepisów dotyczących zamówień publicznych,

·        Komunikatywność, wysokie zdolności interpersonalne oraz organizacyjne,

·        Inicjatywa własna, otwartość na zmiany, wytrwałość, zdolność do pracy zespołowej,

·        Dokładność, sumienność, dbałość o szczegóły,

·        Odpowiedzialność, wysoka kultura osobista.

Oferujemy

·        Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników.

·        Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie.

·        Zgrany zespół profesjonalistów.

·        Praca od poniedziałku do piątku.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Grunwald
ID: 908919917