2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Gostyń
Dodane 24 kwietnia 2024

Handlowiec stacjonarny – praca biurowa

Lokalizacja

Gostyń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

VOLTA SP. Z O. O. to rodzinna firma, która od blisko 30 lat sprzedaje materiały elektrotechniczne oraz lampy. To odpowiedzialny partner biznesowy dla wiodących marek w swej kategorii dla Klienta detalicznego oraz hurtowego. Pracujemy w 3 Oddziałach w Wielkopolsce oraz Magazynie Centralnym.

VOLTA SP. Z O. O. to firma, w której rozwój i dobre relacje są naprawdę istotne. Tworzymy wyjątkowe miejsce pracy dla najlepszych specjalistów i fachowców. Dla ludzi, którzy z satysfakcją zaczynają każdy dzień pracy.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy obecnie rekrutujemy na stanowisko: Handlowiec stacjonarny – praca biurowa

Miejsce pracy: Gostyń

Obowiązki

  • aktywna obsługa Klientów według standardów firmy,

  • koordynacja działań promocyjnych,

  • sporządzanie raportów,

  • pozyskiwanie nowych Klientów,

  • realizowanie polityki handlowej firmy,

  • dbanie o długotrwałe relacje z Klientami,

Wymagania

  • mile widziana znajomość branży elektrotechnicznej,

  • po odbytym wdrożeniu nastawienie na realizacje planu sprzedaży,

  • samodzielność w działaniu, rzetelność i skrupulatność,

  • znajomość programów MS Office, w tym umiejętność pozyskania nowego klienta,

  • umiejętność organizowania pracy własnej,

  • wysokie umiejętności interpersonalne w tym komunikacyjne,

  • otwartość na kontakt z Klientem.

Oferujemy

  • stabilność zatrudnienia z nastawieniem na długofalową współpracę, pakiet socjalny: paczki-bony świąteczne, dofinansowane ubezpieczenie grupowe, nieoprocentowane pożyczki dla stałych pracowników, zniżki na zakupy w Naszych hurtowniach, kartę MultiLife, MultiSport oraz dostęp do platformy Kafeteria

  • atrakcyjny system wynagrodzeń odpowiadający efektom pracy (podstawa + premia),

    niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon, laptop,

    pracę w dynamicznym, zgranym zespole,

  • pogodną atmosferę pracy w zgranym, pomocnym i wspierającym się zespole,

  • otwartość na Twoje pomysły i inicjatywę,

  • inwestycje w Twój rozwój - dbamy o nieustanne doskonalenie i podnoszenie kwalifikacji,

  • szkolenia wstępne z zakresu wiedzy produktowej, merytoryki branży oraz szkolenia praktyczne na stanowisku,

  • pracę pełną wyzwań, pozwalającą na ciągły rozwój i samodoskonalenie,

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Gostyń,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Gostyń
ID: 854535616