2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Łódzkie
  6. Przedstawiciel handlowy - Dalików
Dodane 22 maja 2024

Handlowiec – stacjonarny dział sprzedaży

Wynagrodzenie

4 200 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Dalików

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Praktyka / staż, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy Firmą handlową zajmującą się sprzedażą profili aluminiowych oraz komponentów z aluminium. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracownika do działu handlowego.

Opis stanowiska pracy:

  • pozyskiwanie nowych oraz obsługa obecnych klientów

  • prowadzenie działań sprzedażowych

  • przygotowywanie ofert handlowych dla klientów

  • stały monitoring rynku i analiza potrzeb klientów

Wymagania:

  • pracowitość

  • dyspozycyjność, odpowiedzialność

  • umiejętność skutecznej organizacji pracy własnej i pod presją

  • pozytywna postawa i odwaga do kontaktów telefonicznych i interpersonalnych

  • umiejętności negocjacyjne

  • mile widziane doświadczenie w pracy z klientem

Oferujemy:

  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16

  • umowę o pracę/umowę zlecenie

  • wynagrodzenie zasadnicze + prowizja (uzależniona od wyników i założonych celów)

  • możliwość poszerzenia kompetencji

  • wsparcie merytoryczne doświadczonego zespołu

  • niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon)

Lokalizacja

Dalików,

Łódzkie

Łódzkie, Dalików
ID: 814802432