2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Dolnośląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Wrocław
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Psie Pole
Dodane 06 maja 2024

Handlowiec sprzedawca Pomp Ciepła

Wynagrodzenie

20 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Psie Pole

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Inny, Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Umowa o dzieło

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Praca zdalna, W siedzibie firmy

Firma ECOTERM Technika Grzewcza poszukuje handlowca do sprzedaży pomp ciepła który zechce dołączyć do naszego zespołu .

OFERUJEMY ;

  • bazy danych z kontaktami

  • samochód służbowy

  • telefon, komputer

  • wysokie prowizje

  • wypłata prowizji po wpłacie zaliczki przez klienta

  • markowe produkty takie jak (Viessmann, Panasonic, De Dietrich, Daikin)

  • szybki montaż

  • posiadamy wyłączeni własne ekipy montażowe

  • wsparcie techniczne

OCZEKUJEMY ;

  • podstawowej wiedzy w temacie pomp ciepła

  • doświadczenia w handlu

  • prawa jazdy

OBOWIĄZKI ;

  • obsługa klientów

  • pozyskiwanie klientów

  • sporządzanie ofert

Osoby zainteresowane są proszone o wysłanie CV lub kontakt telefoniczny.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Psie Pole
ID: 793166826