2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Warszawa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Mokotów
Dodane 09 kwietnia 2024

Handlowiec Sprzedawca E-mobility

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Inny, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Opis

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów i nawiązywanie relacji handlowych

  • kompleksowa obsługa klienta

  • przygotowywanie i negocjowanie ofert handlowych

  • realizacja założonych planów sprzedażowych

  • obsługa CRM sprzedażowego

  • raportowanie wyników

  • analiza rynku oraz konkurencji

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • dobra organizacja czasu pracy, zdyscyplinowanie i zaangażowanie

  • umiejętność nawiązywania i rozwijania relacji biznesowych

  • prawo jazdy kat. B

  • znajomość języka angielskiego (praca w międzynarodowym zespole)

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenia

  • Elastyczne godziny pracy

  • Dofinansowania karty Multisport

  • Stabilne zatrudnienie

  • Rozwój zawodowy - specjalistyczne przeszkolenie z zakresu infrastruktury do ładowania samochodów elektrycznych, zewnętrzne i firmowe szkolenia i warsztaty

  • Aktywny udział w międzynarodowych projektach

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

O nas

W ChargeIn wykorzystujemy ponad 10–letnie doświadczenie z rynku norweskiego wprowadzając najwyższe standardy realizacji infrastruktury pojazdów do aut elektrycznych.

Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem Enel X w Polsce, światowego lidera w branży e-mobility obecnego w 16 krajach na 4 kontynentach. Jako oficjalny polski dystrybutor i instalator Elli (Grupa VW) oraz Free2Move (Grupa Stellantis) zapewniamy kompleksową dostawę stacji ładowania dla klientów indywidualnych i biznesowych. Jesteśmy partnerem technologicznym Grupy Iveco i Volkswagen Financial Services.

Na rynku polskim wdrożyliśmy zaawansowane rozwiązania oparte o adaptacyjną optymalizację mocy, generując dla naszych Klientów realne oszczędności w kosztach przyłączenia do sieci, instalacji i wykorzystywanej mocy.

Budujemy własną sieć stacji publicznych aby zapewnić polskim kierowcom wygodne, szybkie i dostępne ładowanie aut EV. Nasza aplikacja ChargeIn umożliwia dostęp do ponad 220 tys. stacji ładowania w Polsce i Europie.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 910555023