2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Wielkopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Baranowo
Dodane 24 kwietnia 2024

Handlowiec/ Sprzedawca – branża zoologiczna – RYNEK WŁOSKI

Lokalizacja

Baranowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Handlowiec– branża zoologiczna – RYNEK WŁOSKI

Kim jesteśmy ?

Jesteśmy polskim producentem akcesoriów dla zwierząt – marka FIBOO

www.fiboo.pl

Staramy się aby nasze produkty były przyjazne środowisku. Produkujemy np. miski z przetworzonych butelek PET.  Marka powstała w 2021 roku.

Zakres obowiązków :

Pozyskiwanie i obsługa klientów B2B – sklepy zoologiczne – kontakt bezpośredni ze sklepami (telefoniczny/ mailowy)

Monitorowanie rynku i działań konkurencji,

Raportowanie podjętych działań i ich wyników.

Wymagania:

Znajomość języka włoskiego – min. poziom B2 – wymagana  płynna komunikacja

Miłość do zwierząt

Dobra organizacja pracy i umiejętność współpracy z zespołem,

Znajomość obsługi komputera oraz programów biurowych,

Mile widziana :

Znajomość branży zoologicznej

Praca w dziale handlowym

Zamiłowanie do ekologii

Oferujemy:

- elastyczne godziny pracy

- premiowy system wynagrodzenia

- umowa o pracę lub umowa B2B

Lokalizacja

Baranowo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Baranowo
ID: 912384894