2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Podlaskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Białystok
  7. Przedstawiciel handlowy - Antoniuk
Dodane 22 kwietnia 2024

Handlowiec / spedytor

Wynagrodzenie

4 300 - 20 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Białystok, Antoniuk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Inny, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Rockpol sp. z o.o. sp .k. to zespół profesjonalnych spedytorów. Od 2011 roku specjalizujemy się w organizacji międzynarodowego i krajowego transportu drogowego. Nasza rozległa wiedza i otwartość pozwolą na wdrożenie do pracy na stanowisku handlowca, także młodych ludzi bez doświadczenia w branży TSL.

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów nastawione na budowanie relacji

  • Nadzór oraz bieżąca obsługa zleceń spedycyjnych

  • Rozwiązywanie problemów związanych z przewozem towarów

  • Dbanie o wysoką jakość oferowanych usług transportowych i wizerunek firmy

  • Współpraca z działami wewnątrz firmy

Nasze wymagania

  • Nastawienie na sukces

  • Dobra organizacja pracy i planowania zadań

  • Wymagane doświadczenie w sprzedaży B2B, FCMG

  • Zaangażowanie, chęć do nauki i rozwoju.

  • Umiejętność budowania relacji biznesowych

  • Zdolności negocjacyjne

  • Musisz być komunikatywny

  • Komunikatywny angielski ,

    To oferujemy

  • Ciekawą i wciągającą pracę

  • Proces wdrożenia, szkolenia wprowadzające,

  • przyjazną atmosferę w zgranym zespole.

  • Pracę w stałych godzinach 8:00- 16:00 od poniedziałku do piątku.

  • Umowę o pracę lub B2B, umowa zlecenie + atrakcyjny system premiowy zależny od wyników

  • Rozbudowany pakiet socjalny

  • Pracę w doświadczonej ekipie, która chce powiększyć skład o nowego pracownika :)

  • Uważasz, że spełniasz wymagania? Świetnie! Wyślij Swoje CV

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Antoniuk
ID: 905698736