2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Wielkopolskie
  6. Spedycja - Poznań
  7. Spedycja - Rataje
Dodane 08 maja 2024

Handlowiec / Spedytor

Lokalizacja

Poznań, Rataje

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy, Praca zdalna

Almar Transport Spedycja Sp. z o.o. jest firmą transportową o ugruntowanej pozycji rynkowej. Firma specjalizuje się w przewozach międzynarodowych.

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

- Nawiązywanie kontaktów z klientami oraz pozyskiwanie zleceń spedycyjnych,

- Optymalizacja kosztów realizacji zleceń,

- Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z dotychczasowymi klientami i podwykonawcami

- Raportowanie działań,

- Organizowanie, nadzór i bieżąca obsługa przewozów,

Wymagania:

- Znajomość języka niemieckiego, angielskiego lub rosyjskiego,

- Umiejętność pracy pod presją czasu,

- Organizacja pracy własnej,

- Znajomość rynku przewoźników,

- Komunikatywność, dyspozycyjność i zaangażowanie w wykonywaną pracę,

Zapewniamy:

- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

- Atrakcyjny system premiowy,

- Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy,

- Współpracę ze specjalistami z wieloletnim doświadczeniem w obszarze spedycji oraz merytoryczne wsparcie,

Almar Transport Spedycja Sp. z o.o. to firma z gwarancją wysokiego poziomu świadczonych usług przewozowych;  z ludźmi gotowymi do podjęcia każdego zadania logistycznego.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Rataje
ID: 916732970