2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Podlaskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Białystok
  7. Przedstawiciel handlowy - Zawady
Justyna Rozmus
Dodane 03 maja 2024

Handlowiec/Specjalista ds. Sprzedaży

Lokalizacja

Białystok, Zawady

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Artehome - Firma o ugruntowanej pozycji na rynku. Producent i dostawca wysokiej jakości produktów dekoracyjnych zapewniających stylową aranżację przestrzeni zatrudni na stanowisko :

Twój zakres obowiązków:

  • Aktywne i samodzielne pozyskiwanie klientów na wyznaczonym terenie

  • Realizacja zamówień

  • Informowanie klientów odnośnie nowych produktów

  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami

  • Czynny udział w spotkaniach z klientami

  • Realizacja założonych planów sprzedaży

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży i pozyskiwaniu nowych Klientów

  • Umiejętność nawiązywania pozytywnych relacji z ludźmi

  • Umiejętność organizacji pracy własnej i samodzielność w realizacji celów sprzedażowych

  • Otwartość, komunikatywność

  • Uczciwość i obowiązkowość

  • Wysoki poziom kultury osobistej i kompetencji interpersonalnych

  • Praca w terenie i na miejscu

  • Gotowość do podróży służbowych

  • Czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie dopasowane do umiejętności i doświadczenia

  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia, w oparciu o umowę o pracę,

  • Stałe godziny pracy w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Możliwość zdobycia doświadczenia, rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji.

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Zawady
ID: 897987506