2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Małopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Oświęcim
Dodane 15 kwietnia 2024

Handlowiec, Specjalista ds. Handlu, Pracownik Biurowy

Lokalizacja

Oświęcim

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Firma produkująca dmuchane urządzenia typu Zamki do skakania, Zjeżdżalnie, Place Zabaw itp., poszukuje zmotywowanej, energicznej osoby na stanowisko Pracownika biurowego ds. handlu.

Zakres obowiązków:

  • doradztwo i obsługa klienta

  • tworzenie umów

  • wystawianie faktur

  • prezentacja produktów

  • pozyskiwanie nowych klientów

  • dbanie o dobry wizerunek firmy

  • współpraca z partnerami handlowymi

Wymagania:

  • zaangażowanie w powierzone obowiązki

  • dobra organizacja pracy

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • umiejętność obsługi komputera

  • samodzielność

  • kreatywność

Oferujemy:

  • nabycie nowej wiedzy i umiejętności

  • zatrudnienie w zespole z wieloletnim doświadczeniem

  • sprzęt do pracy

  • miłą atmosferę

  • wesołe eventy firmowe

  • pracę w biurze w Oświęcimiu

Praca 2-zmianowa:

I tydzień: 8:00-16:00

II tydzień: 11:00-19:00

Jeśli jesteś osobą ambitną, chcącą nabyć doświadczenie w pracy biurowej, chcesz stale się rozwijać - TA OFERTA JEST DLA CIEBIE !!!

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV poprzez olx .

Prosimy także o zamieszczenie w załączonych dokumentach klauzuli :

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Lokalizacja

Oświęcim,

Małopolskie

Małopolskie, Oświęcim
ID: 822137012