2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Podlaskie
  6. Administracja, prace biurowe - Białystok
  7. Administracja, prace biurowe - Bacieczki
Dodane 08 kwietnia 2024

Handlowiec-specjaliata do spraw sprzedaży branża budowlana

Lokalizacja

Białystok, Bacieczki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Hurtownia materiałów budowlanych Kaizen zatrudni specjalistę do działu sprzedaży, miejsce pracy Białystok

zakres obowiązków:

·         sprzedaż materiałów budowlanych

·         obsługa klientów detalicznych i hurtowych

·         wystawianie dokumentów wydań towaru

·         fakturowanie

·         przygotowywanie zamówień towarów w ustalonym zakresie

·         przygotowywanie ofert handlowych

Nasze wymagania:

·         komunikatywność

·         zaangażowanie w powierzone zadania

·         znajomość branży budowlanej

·         wysokie kompetencje sprzedażowe i interpersonalne

·         doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

·         umowę o pracę

·         konkurencyjne wynagrodzenie i możliwość awansu

·         pracę w zgranym, miłym i pomocnym zespole

·         narzędzia niezbędne do komfortowego wykonywania pracy

·        cykl szkoleń wdrażających

CV prosimy kierować w odpowiedzi na ogłoszenie z dopiskiem stanowiska, na które składana jest aplikacja, CV można również przynieść osobiście : Kaizen, ul Owocowa 17 Białystok.

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Bacieczki
ID: 870533408