2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Podlaskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Białystok
  7. Przedstawiciel handlowy - Starosielce
Dodane 12 czerwca 2024

Handlowiec/Przedstawiciel KAMIR PHU Sp. z o.o.

Lokalizacja

Białystok, Starosielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma KAMIR prowadzi działalność w zakresie dystrybucji materiałów budowlanych

od 30 lat. Jesteśmy dostawcą w segmencie stali budowlanej, materiałów ściennych,

dachów, systemów izolacyjnych, elewacji i materiałów wykończeniowych.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Rozwój sprzedaży materiałów budowlanych oraz doradztwo techniczne

  • Pozyskiwanie nowych klientów

  • Realizacja założonych celów sprzedażowych

  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami firmy

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie min. średnie;

  • Czynne prawo jazdy kat. B;

  • Doświadczenie na stanowisku handlowca

  • Wysoki poziom motywacji

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę

  • Wynagrodzenie odpowiednie do stopnia realizacji celów tj. podstawa+premia

  • Praca w firmie o dojrzałej kulturze organizacyjnej

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Starosielce
ID: 920132799