2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Lubelskie
  6. Administracja, prace biurowe - Lublin
Dodane 20 maja 2024

Specjalista ds. sprzedaży - handlowiec Praca biurowa bez doświadczenia

Wynagrodzenie

4 500 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zajmujemy się handlem łożyskami i uszczelnieniami technicznymi w Kraju i za granicą.

Aktualnie poszukujemy nieprzeciętnej osoby do naszego zespołu.

Jeśli lubisz doprowadzać sprawy do końca i brać za to odpowiedzialność, cenisz wysoką etykę pracy to wielce prawdopodobne, że jesteś osobą, której szukamy.

Nie musisz mieć doświadczenia na takim stanowisku i w branży.

Szukamy bowiem skrupulatnej i cierpliwej osoby (kobiety/mężczyzny) na stanowisko Handlowca - Specjalisty ds. obsługi Klienta; pozyskiwania i realizacji zamówień.

Operujemy na rynku europejskim i poza nim, dlatego konieczna jest umiejętność komunikacji w języku angielskim. Liczymy na Twoją samodzielność, konsekwencję w działaniu, wysoką motywację do osiągnięcia sukcesu zawodowego i poczucie humoru :)

Oferujemy:

  • wynagrodzenie podstawowe + system premiowy

  • pracę pełną wyzwań,

  • praca od 8-16

  • umowę o pracę.

Twój zakres obowiązków

  • aktywna sprzedaż asortymentu firmy www.simmering.pl

  • profesjonalna, kompleksowa obsługa handlowa: przygotowanie ofert

  • analiza rynku i rozwój sieci klientów

  • realizacja planów sprzedażowych

  • budowanie długofalowych relacji z klientami

  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • umiejętność pozyskiwania nowych klientów i podtrzymywania długofalowych relacji

  • dobra organizacja czasu pracy oraz systematyczność

Zainteresowane osoby prosimy o złożenie aplikacji

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 919693450