2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Śląskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Częstochowa
  7. Przedstawiciel handlowy - Kawodrza
Dodane 15 kwietnia 2024

Handlowiec, przedstawiciel handlowy

Lokalizacja

Częstochowa, Kawodrza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Poszukujemy osoby na stanowisko: Handlowiec

Miejsce pracy: Częstochowa, ul. Druciana 1

Twój zakres obowiązków

·         Przygotowanie wycen oraz ofert handlowych,

·         Zawieranie umów na realizację zleceń.

·         Pozyskiwanie nowych kontraktów

·         Współpraca z kierownikiem produkcji

·         Analizowanie rynku pod katem nowego asortymentu

·         Aktywne uczestniczenie w budowaniu oferty firmy

Nasze wymagania:

·         Wykształcenie wyższe techniczne,

·         Znajomość branży konstrukcji stalowych

·         Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,

·         Bardzo dobra znajomość MS Office (Word, Excel),

·         Znajomość programów CAD (SolidWorks, AutoCad lub pokrewne) będzie mile widziana,

·         Umiejętność podejmowania decyzji analitycznego myślenia,

·         Zdolności łatwego nawiązywania kontaktów i podtrzymywania relacji

·         Dobra organizacja pracy własnej

·         Komunikatywność oraz umiejętność pracy w grupie.

·         Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

·         Prawo jazdy kat B

Oferujemy Tobie:

·         Umowę o pracę na pełny etat,

·         Praca stacjonarna w systemie jedno zmianowym,

·         Atrakcyjne wynagrodzenie

·         Stabilną pracę w przyjaznej atmosferze

·         Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Śląskie

Śląskie, Częstochowa, Kawodrza
ID: 910233540