2. Praca
  3. Rolnictwo i ogrodnictwo
  4. Rolnictwo i ogrodnictwo - Małopolskie
  5. Rolnictwo i ogrodnictwo - Klimontów
Dodane 22 kwietnia 2024

Handlowiec / Przedstawiciel Handlowy

Wynagrodzenie

5 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Klimontów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Specjalizujemy się w branży opakowań do warzyw i owoców.

Zakres obowiązków:

Budowanie sieci odbiorców detalicznych i hurtowych,

Umiejętność utrzymywania dobrych relacji z obecnymi klientami,

Prowadzenie negocjacji handlowych,

Doradztwo produktowe,

Realizacja założonych planów sprzedażowych,

Raportowanie bieżących działań,

Prowadzenie i aktualizacja bazy danych klientów,

Uczciwość i solidność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

Wymagania:

Umiejętność utrzymywania dobrych relacji z klientami,

Samodzielność, zaangażowanie,

Prawo jazdy kat. B –

Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Mile widziane doświadczenie w sprzedaży.

Oferujemy:

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub inną dowolną formę zatrudnienia,

Wynagrodzenie podstawowe, uzupełnione o system prowizyjny i premiowy.

Szkolenia asortymentowe i techniczne,

Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej,

Miłą atmosferę pracy i wsparcie doświadczonego zespołu,

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie CV

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Lokalizacja

Klimontów,

Małopolskie

Małopolskie, Klimontów
ID: 752916072