2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Warszawa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Ochota
Dodane 25 maja 2024

Handlowiec- Praca Zdalnie/Stacjonarnie

Wynagrodzenie

2 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Ochota

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Nie

Zajmujemy się produkcją elementów dekoracyjnych w stylu loft z metalu oraz szkła. Wszystkie nasze

realizacje korespondują z industrialnym charakterem i są niepowtarzalne. Nasze wyroby cieszą się

ogromną popularnością na rynku.

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.loftowe.com

Nasze Wymagania :

-Obowiązkowo doświadczenie w kontakcie z klientem przez telefon-Bezwzględna uczciwość i rzetelność

w realizacji powierzonych obowiązków.-Poprawna polszczyzna, dobra dykcja, samodyscyplina-

Umiejętność pracy na zimnej bazie kontaktów-Dostęp do cichego i spokojnego miejsca do pracy-

Wymagamy minimum 4-6 godzin pracy od poniedziałku do piątku, preferujemy zatrudnianie na pełen etat

Oferujemy :

Współpraca z firmą , która ma doświadczenie w organizacji zatrudnianiu w formie pracy zdalnej

(Możliwość pracy zdalnej lub stacjonarnej)-Praca w domu, bez dojazdów, straty czasu i środków

Ogromny komfort pracy-Przyjazne środowisko współpracy, wsparcie na każdym etapie przygotowań i

późniejszej pracy.-Szkolenia produktowe i sprzedażwe-Gwarantujemy dostęp do profesjonalnego

systemu CRM-Dostęp do bazy danych klientów

-Wynagrodzenie tylko w formie prowizji (przez 1 miesiąc)

-Po miesiącu pracy możliwość przejścia na podstawę +prowizja od sprzedaży

-Umowa zlecenie po okresie próbnym z możliwością otrzymania umowy o pracę

-Praca na ciepłych leadach

-Regularne wypłaty na konto

-Służbowy telefon

-Służbowy samochód z kartą paliwową

-Dofinansowanie za korzystanie ze swojego sprzętu komputerowego/ łącza internetowego

Zakres Obowiązków:

-Praca od poniedziałku do piątku -Prowadzenie ewidencji sprzedaży i raportowanie wyników do

przełożonego

-Rozmowa z klientem przez telefon, prezentacja oferty, robienie wycen ,wizualizacji, sprzedaż naszych

produktów

-Prowadzenie rozmów z klientem na wysokim poziomie

-Dla wybranych handlowców praca z klientem w terenie

Serdecznie zapraszamy do aplikowania. Uprzejmie informujemy ,iż będziemy się kontaktować tylko z

wybranymi kandydatami.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ochota
ID: 712733341