2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Dolnośląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Wrocław
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Stare Miasto
Dodane 23 kwietnia 2024

Handlowiec - praca w biurze na rynek Niemiecki

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizja

Opis

Handlowiec na rynek Niemiecki

Firma Kraina Okien poszukuje osoby do biura we Wrocławiu na stanowisko Handlowiec sprzedający stolarkę okienną i drzwiową.

Opis stanowiska:

  •   realizacja strategii sprzedażowej firmy,

  •   przygotowywanie i prezentowanie ofert handlowych,

  •   przygotowywanie umów handlowych,·  powadzenie negocjacji handlowych,

  •   obsługę telefoniczną i e-mailową klientów,

  •   doradztwo techniczne,

  •   monitorowanie wszystkich etapów umowy z klientem,

  •   koordynacja zamówień, kontrola terminów wykonania i terminów płatności,

  •   aktywne poszukiwanie klienta,

  •  raportowanie wyników sprzedaży,

  •   elastyczne godziny pracy.

Wymagania:

  • dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie (warunek konieczny),

  • samodzielność w działaniu i w organizacji pracy,

  • motywacja do osiągnięcia wysokich wyników sprzedaży,

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

  •  minimum średnie wykształcenie,

  • ·znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office.

Jesteś optymistą, masz duży entuzjazm, poczucie humoru, zapraszamy Cię do naszego zespołu

Oferujemy:

  • pracę wśród młodego zespołu ludzi, do której przychodzi się z przyjemnością,

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  •  rozwój zawodowy w stabilnej firmie o wieloletnim doświadczeniu,

  • wynagrodzenie stałe i motywacyjny system prowizyjny,

  • pakiet szkoleń produktowych i podnoszących kwalifikacje,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • wsparcie we wdrożeniu w stanowisko pracy.

Misją naszej firmy jest

„ W ciągu najbliższych pięciu lat stać się liderem handlu stolarki okiennej na Dolnym Śląsku”

Poszukujemy osoby, która wesprze nas w realizacji naszej misji.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Kraina Okien Spółka z o.o. (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 604114094