2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Małopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Kraków
  7. Przedstawiciel handlowy - Czyżyny
Dodane 24 kwietnia 2024

Handlowiec - OZE - Baza Klientów - Podstawa + Prowizja - Samochód

Wynagrodzenie

9 000 - 20 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Czyżyny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Tak

EasyEko to jedna z większych firm z branży OZE w Polsce. Stawiamy na profesjonalizm, nowoczesne technologie i kreatywnych ludzi.

W związku z dalszym rozwojem poszukujemy do naszego zespołu młodych i energicznych osób na stanowisko PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO do spraw OZE.

NIE MUSISZ SAM SZUKAĆ KLIENTÓW - dostaniesz ich od nas.

Nie wymagamy doświadczenia na podobnym stanowisku, wszystkiego Cię nauczymy na naszych szkoleniach wdrożeniowych składających się z dwóch etapów:

  • część teoretyczna - dowiesz się wszystkiego od strony technicznej

  • część praktyczna - nauczymy Cię rozmawiać z klientami, dzięki odbyciu wizyt u naszych klientów z doświadczonymi handlowcami

Firma oferuje:

  • bazę klientów wstępnie zainteresowanych naszym produktem i spotkaniem handlowym - nasi pracownicy nie szukają sami klientów

  • stałe wynagrodzenie miesięczne - gwarantowane i niezależne od wyników pracy

  • prowizję od sprzedaży - nie ma górnej  granicy zarobków

  • możliwość wypłat co tydzień

  • samochód służbowy (również do użytku prywatnego) oraz kartę paliwową

  • służbowy laptop i telefon

  • szkolenia wdrożeniowe i uzupełniające wiedzę - wszystkiego Cię nauczymy!

  • wsparcie merytoryczne i Back Office od wszystkich „papierów”

  • konkursy sprzedażowe z nagrodami

  • wyjazdy i imprezy integracyjne

  • pracę ze świetnym zespołem w pozytywnej, zdrowej atmosferze.

  • pyszną kawę i klimatyzowane biuro w dobrej lokalizacji.

Główne obowiązki:

  • doradztwo w zakresie odnawialnych źródeł energii - instalacji fotowoltaicznych

  • odbywanie spotkań z klientami indywidualnymi

  • edukacja klientów, dopasowanie odpowiednich rozwiązań

  • przygotowanie wycen i ofert na podstawie naszych kalkulatorów

To praca dla Ciebie, jeśli:

  • dysponujesz czasem od poniedziałku do piątku

  • łatwo i z przyjemnością nawiązujesz kontakty

  • spotkania z ludźmi napędzają Cię do działania

  • lubisz oferować innym opłacalne rozwiązania

  • chętnie przyswajasz wiedzę i chcesz się rozwijać

Prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem portalu.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do EASYEKO sp. z o.o. z siedzibą w: Kolejowa 1/5, 35-073 Rzeszów, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Zawsze możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail. Będziemy przetwarzali informacje o Tobie w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby wypełnić ciążące na nas obowiązki prawne – dane wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa; (b) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy; (c) w oparciu o Twoją zgodę; w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes. Twoje dane osobowe możemy przetwarzać także celu prowadzenia przyszłych rekrutacji na różne stanowiska (w oparciu o Twoją zgodę). Podanie danych osobowych wskazanych w przepisach prawa, niezbędnych do podjęcia działań na Twoje żądanie , jest obowiązkowe, żeby wziąć udział w rekrutacji. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych do innego administratora danych. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Twoje dane osobowe przetwarzamy przez okres: 1 roku. Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Czyżyny
ID: 905595740