2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Śląskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Katowice
  7. Przedstawiciel handlowy - Śródmieście
Dodane 30 kwietnia 2024

Handlowiec/Opiekun Klienta

Wynagrodzenie

1 000 - 20 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Tylko prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: Praca zdalnaRekrutacja online

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy pracownika na stanowisko:

OPIEKUN KLIENTA - HANDLOWIEC

Zakres obowiązków:

Pozyskiwanie nowych klientów, Kontakt z klientem i utrzymanie dobrych relacji handlowych,

Poznawanie potrzeb klienta i przygotowywanie ofert,

Dbałość o dobry wizerunek firmy,

Monitorowanie lokalnego rynku

Poszukiwanie możliwości zwiększenia sprzedaży wybranych produktów,

Wdrażanie akcji promocyjnych,

Realizacja założeń polityki sprzedaży,

Wymagania:

Doświadczenie na podobnym stanowisku,

Umiejętność nawiązywania kontaktów handlowych,

Umiejętność planowania i organizowania pracy,

Dyspozycyjność i uczciwość,

Ambicja i chęć ciągłego rozwoju,

Prawo jazdy kat B.

Oferujemy: Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Szkolenia branżowe oraz kompleksowe przygotowanie do pracy na zajmowanym stanowisku

Możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji,

Zatrudnienie na podstawie umowy B2B/umowy zlecenie,

Atrakcyjne zarobki z możliwością realnego wpływu na swoje wynagrodzenie.

Prosimy o składanie cv poprzez aplikację olx lub bezpośrednio na mail.

Śląskie

Śląskie, Katowice, Śródmieście
ID: 914098527