2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Podkarpackie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Dębica
Dodane 17 kwietnia 2024

Handlowiec , opiekun klienta

Wynagrodzenie

6 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Dębica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Tak

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy pracownika na stanowisko:

OPIEKUN KLIENTA - HANDLOWIEC / Opony ciężarowe, osobowe

Miejsce pracy: podkarpacie/ małopolska

Zakres obowiązków:

  • Rozwój sprzedaży

  • Pozyskiwanie nowych klientów,

  • Kontakt z klientem i utrzymanie dobrych relacji handlowych,

  • Poznawanie potrzeb klienta i przygotowywanie ofert,

  • Dbałość o dobry wizerunek firmy,

  • Monitorowanie lokalnego rynku

  • Poszukiwanie możliwości zwiększenia sprzedaży wybranych produktów,

  • Wdrażanie akcji promocyjnych,

  • Realizacja założeń polityki sprzedaży,

Wymagania:

  • Dobra znajomość branży motoryzacyjnej

  • Dobra znajomość powierzonego regionu,

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Umiejętność nawiązywania kontaktów handlowych,

  • Umiejętność planowania i organizowania pracy,

  • Dyspozycyjność i uczciwość,

  • Ambicja i chęć ciągłego rozwoju,

  • Prawo jazdy kat B.

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Szkolenia branżowe oraz kompleksowe przygotowanie do pracy na zajmowanym stanowisku

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji,

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontrakt B2B,

  • Atrakcyjne zarobki z możliwością realnego wpływu na swoje wynagrodzenie.

Prosimy o składanie cv wraz z listem motywacyjnym poprzez aplikację olx lub bezpośrednio na mail.

Lokalizacja

Dębica,

Podkarpackie

Podkarpackie, Dębica
ID: 912380404