2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Wielkopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Kalisz
Dodane 02 kwietnia 2024

Handlowiec Międzynarodowy

Lokalizacja

Kalisz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Firma handlowo-produkcyjna z Kalisza zatrudni osobę na stanowisko Handlowiec Miedzynarodowy. Jeśli jesteś osobą z pasją do biznesu międzynarodowego, posiadasz umiejętności negocjacyjne oraz doświadczenie w pracy z rynkami zagranicznymi, to ta oferta jest dla Ciebie!

Obowiązki:

- Aktywne pozyskiwanie nowych klientów zagranicznych oraz budowanie długotrwałych relacji biznesowych

- Analiza rynków zagranicznych, identyfikacja trendów i możliwości biznesowych

- Opracowywanie strategii sprzedażowych oraz negocjowanie warunków handlowych

- Koordynacja działań związanych z eksportem i importem towarów

- Prowadzenie negocjacji handlowych oraz finalizowanie transakcji z partnerami zagranicznymi

- Monitorowanie i raportowanie wyników sprzedaży oraz działań konkurencji na rynkach zagranicznych

- Udział w targach branżowych w kraju i za granicą

Wymagania:

- Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (znajomość dodatkowych języków obcych będzie dodatkowym atutem)

- Umiejętności negocjacyjne oraz komunikacyjne

- Samodzielność, zaangażowanie oraz umiejętność pracy w zespole

Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie z ugruntowaną pozycją na rynku. Jeśli jesteś gotowy na wyzwania związane z handlem zagranicznym i chcesz rozwijać się w profesjonalnym środowisku, czekamy na Twoje zgłoszenie!

Lokalizacja

Kalisz,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kalisz
ID: 908934096