2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Dolnośląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Wrocław
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Śródmieście
Dodane 29 maja 2024

Handlowiec - Meble biurowe - Wrocław Sales Manager Wroclaw

Wynagrodzenie

4 500 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieRekrutacja online

Firma Elzap - lider w dziedzinie produkcji i dystrybucji mebli oraz wyposażenia wnętrz komercyjnych

Z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem na rynku polskim oraz międzynarodowym, nasza pasja do innowacji i doskonałości w projektowaniu przestrzeni pracy nieustannie napędza nasz rozwój i satysfakcję klientów. Dumni z tworzenia inspirujących i funkcjonalnych przestrzeni, poszukujemy nowego członka naszego zespołu:

Stanowisko: Handlowiec z Pasją do Aktywnego Pozyskiwania Klientów

Twoje Zadania:

  • Aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów biznesowych oraz indywidualnych, wykorzystując różnorodne metody.

  • Budowanie i pielęgnowanie długotrwałych relacji z obecnymi i nowymi klientami, zapewniając wyjątkową obsługę.

  • Doradztwo w zakresie dostosowania naszego asortymentu do potrzeb klientów oraz pomoc w tworzeniu koncepcji wnętrz.

  • Przygotowywanie spersonalizowanych ofert handlowych i prowadzenie negocjacji, mając na uwadze cele sprzedażowe firmy.

  • Reprezentowanie firmy na targach branżowych i konferencjach, zarówno w kraju, jak i za granicą.

Czego Oczekujemy:

  • Zdolności do budowania relacji i entuzjazmu dla aktywnego poszukiwania nowych klientów.

  • Zainteresowania architekturą wnętrz i chęci do nauki w tej dziedzinie.

  • Dobrej znajomości obsługi komputera, języka angielskiego i umiejętności organizacji pracy.

  • Samodzielności, zdolności do pracy zespołowej i zaangażowania w realizację celów.

Co Zyskujesz:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów, adekwatne do osiąganych wyników.

  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie ze strony doświadczonego zespołu.

Aplikuj Teraz! Jeśli jesteś gotów do podjęcia wyzwania i chcesz dołączyć do naszego zespołu, nie zwlekaj! Prześlij swoje aktualne CV w języku polskim lub ukraińskim lub angielskim.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Śródmieście
ID: 902628098