2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Warszawa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Białołęka
Dodane 30 kwietnia 2024

Handlowiec IT Sprzedawca (Warszawa)

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Jesteśmy firmą działającą w branży IT , jesteśmy na rynku od 15 lat obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Handlowiec ds. systemów informatycznych

Jesteśmy dystrybutorem produktów Zoho - oprogramowania komputerowego i internetowych narzędzi biznesowych obejmujących min.: CRM, arkusz kalkulacyjny, bazy danych, narzędzia służące do tworzenia prezentacji, zarządzania projektami, fakturowania oraz realizacji innych zadań.

Zakres obowiązków:

– Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz obsługa posprzedażowa

– Realizacja założonych planów sprzedażowych

– Prezentowanie oferty firmy

– Przygotowywanie ofert handlowych

– Aktualizowanie danych w wewnętrznych systemach informatycznych

– Bieżąca obsługa klienta

Wymagania:

– Wykształcenie średnie lub wyższe

– Dobra znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

– Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

– Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, wysoka kultura osobista

– Mile widziana znajomość technik sprzedaży, skutecznego prowadzenia rozmów telefonicznych i handlowych z klientem

– Dobra organizacja pracy i samodyscyplina

– Łatwość nawiązywania kontaktów i utrzymywania dobrych relacji z klientami

– Wysoka motywacja do pracy oraz dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Świadczenia:

– Pracę w pełnym wymiarze  - umowa o pracę

– Szkolenie wprowadzające do pracy

– Wsparcie merytoryczne ze strony przełożonych i współpracowników

– Zdobycie doświadczenia w IT - systemy chmurowe

– Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kompetencji poprzez udział w oferowanych szkoleniach

– Atmosferę opartą na świetnym zespole, współpracy i dzieleniu się wiedzą

– Dostęp do nowatorskich rozwiązań technologicznych

– Kartę sportową lub prywatną opiekę medyczną

– Pracę w biurze w Warszawie

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 829804824