2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Zarządzanie projektami
  5. Zarządzanie projektami - Małopolskie
  6. Zarządzanie projektami - Kraków
  7. Zarządzanie projektami - Krowodrza
Redicreo
Dodane 24 kwietnia 2024

Handlowiec IT do obsługi firm i instytucji

Wynagrodzenie

5 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Krowodrza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Chcesz brać udział w ciekawych projektach oraz pracować w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku IT, dołącz do nas.

Firma Redicreo poszukuje kandydatów na stanowisko Handlowiec IT

Obowiązki kandydata :

  • pozyskiwanie nowych Klientów i utrzymywanie relacji biznesowych

  • monitorowanie rynku zamówień publicznych na podstawie otrzymanych raportów, analiza warunków uczestnictwa w postępowaniu i weryfikacja aktualnej dokumentacji przetargowej

  • przygotowywanie ofert wraz z doborem sprzętu zgodnie z wymogami zamawiającego

  • podnoszenie poziomu sprzedaży

Wymagania :

  • znajomość procedury zamówień publicznych

  • znajomość rynku IT

  • zaangażowanie w wykonywane działania

  • samodzielność, dokładność w działaniu oraz dotrzymywanie ustalonych terminów

  • umiejętność pozyskiwania nowych klientów i utrzymania relacji

  • znajomość pakietu MS Office

  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy :

  • praca na pełen etat / umowa o pracę

  • stałe wynagrodzenie i system premiowy

  • możliwość udziału w branżowych szkoleniach i rozwoju zawodowego

Praca w godzinach 9-17

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie następującej informacji :

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Krowodrza
ID: 655599067